q
q
q
 
fs
 
fq
 
q
q
q
t
t
logo
t www.aktywni.info
q
q
q
q
Sklep Aktivpro - Nordic Walking, Gymstick, Sprzęt fitness
fota
t
+ AKTYWNI W FUNDACJI
Fundacja Aktywni pragnie podziękować wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w naszą działalność. Okazuje się, że popieranie zdrowego stylu życia "leży na sercu" wielu ludziom, chętnie włączającym się w upowszechnianie różnych form aktywności ruchowej. Szczególnie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali na rzecz fundacji część swojego podatku dochodowego. Fundacja Aktywni jest organizacją pożytku publicznego i środki przekazane na jej rzecz można odliczyć do wysokości 1% całkowitego podatku zapłaconego w danym roku.
+ REGULAMINY
T IMPREZY I TARGI
Białystok Biega z Nordic Walking
  Białystok Biega to kolejna masowa impreza sportowa, w której mogą wystartować amatorzy Nordic Walking. Druga edycja biegu zostanie rozegrana 23 września.
XXII Bieg Konstytucji z Nordic Walking
  Tradycyjnie już na trasie warszawskiego Biegu Konstytucji pojawili się entuzjaści Nordic Walking.
Akademia Zdrowia z Nordic Walking
  Po zimowej przerwie wznawia działalność Akademia Zdrowia w Ośrodku Wczasowo-Rehabilitacyjnym SOSENKA. Patronat medialny nad imprezą objęli: Fundacja Aktywni, Nordic Walking Polska oraz portal Bstok.pl. Impreza poświęcona będzie nauce chodzenia z kijkami Nordic Walking, aktywności która zyskuje coraz liczniejsze rzesze miłośników.
Magiczny Spacer po Warszawie
  Ponad sto osób wzięło udział w Magicznym Spacerze po Warszawie – imprezie dla amatorów Nordic Walking, zorganizowanej 14 stycznia przez Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Fundację Aktywni.
XXIII Bieg Niepodległości z Nordic Walking
  Już po raz czwarty marsz Nordic Walking towarzyszył warszawskiemu Biegowi Niepodległości.
Białystok Biega z Nordic Walking
  Marsze Nordic Walking coraz częściej towarzyszą masowym biegom ulicznym. Do takiego spotkania dojdzie 25 września, kiedy to w Białymstoku odbędzie się Pierwszy Ogólnopolski Bieg Uliczny oraz marsz Nordic Walking. Wcześniej uczestniczy będą mogli zapoznać się z tą formą aktywności ruchowej podczas spotkań z cyklu Akademia Zdrowia zorganizowanych przez Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny SOSENKA w Sochoniach.
Finał szóstej edycji konkursu Aktywna Gmina
  Już po raz szósty fundacja Aktywni uhonorowała gminy, które najlepiej dbają o zdrowie i kondycję fizyczną swoich mieszkańców. Rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu odbyło się 18 czerwca 2011 roku w Radlinie.
Akademia Zdrowia z Nordic Walking
  W dniu 07.05.2011 odbyła się pierwsza odsłona Akademii Zdrowia w Ośrodku Wczasowo-Rehabilitacyjnym SOSENKA. Patronat medialny nad imprezą objęli: Fundacja Aktywni, Nordic Walking Polska oraz portal Bialystokonline.pl. Impreza poświęcona była nauce chodzenia z kijkami Nordic Walking, aktywności która zyskuje coraz liczniejsze rzesze miłośników. Mimo niesprzyjającej pogody uczestnicy Akademii byli pozytywnie nastawieni i licznie stawili się w ośrodku.
XXI Bieg Konstytucji z Nordic Walking
  Tradycyjnie już na trasie warszawskiego Biegu Konstytucji pojawili się entuzjaści Nordic Walking.
Magiczny Spacer po Warszawie
  Sto trzydzieści osób wzięło udział w Magicznym Spacerze po Warszawie – pierwszej tego typu imprezie dla amatorów Nordic Walking, zorganizowanej 15 stycznia przez Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Fundację Aktywni.
XXII Bieg Niepodległości z Nordic Walking
  Już po raz trzeci marsz Nordic Walking towarzyszył warszawskiemu Biegowi Niepodległości.
Letnie warsztaty Nordic Walking - "półkolonie" dla dorosłych
  Łódzkie Studio KROK za KROKIEM organizuje letnie warsztaty Nordic Walking dla sympatyków i entuzjastów Nordic Walking pozostających w mieście w okresie wakacji.
11. Piknik Olimpijski
  11. Piknik Olimpijski odbędzie się 12 czerwca 2010 na terenie gościnnego Parku Kępa Potocka (Warszawa, Żoliborz, rejon ul. Gwiaździstej oraz Wisłostrady - w sąsiedztwie Centrum Olimpijskiego PKOl). W tym roku hasło przewodnie pikniku brzmi: "Szukamy olimpijskich talentów".
Finał piątej edycji konkursu Aktywna Gmina
  Już po raz piąty fundacja Aktywni uhonorowała gminy, które najlepiej dbają o zdrowie i kondycję fizyczną swoich mieszkańców. Rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu odbyło się 29 maja 2010 roku w Radlinie.
ZABIERZ SWOJE SERCE NA SPACER
  Opolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Oddział Opolski zapraszają mieszkańców województwa opolskiego do udziału w marszu Nordic Walking „ZABIERZ SWOJE SERCE NA SPACER”.
XX Bieg Konstytucji z Nordic Walking
  Po raz trzeci w historii warszawskiego Biegu Konstytucji, na trasie pojawili się entuzjaści Nordic Walking.
Maraton Nordic Walking na raty
  „Maraton na Raty” – tak nazywa się marsz Nordic Walking, który organizuje łódzkie „Studio Krok za Krokiem” w trzy kolejne dni majowego weekendu.
Nordic Walking w Piwnicznej
  Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku organizuje masową imprezę plenerową o nazwie "Uprawiaj sport – Nordic Walking dla wszystkich".
Powitanie wiosny z Nordic Walking
  Już po raz trzeci łódzkie Studia KROK za KROKIEM zorganizowało powitanie wiosny z Nordic Walking. Trasa marszu pod hasłem "Gramy w zielone" liczyła 8 km.
„Marsz z Karolinką” czyli Nordic Walking w Gogolinie
  Marsz z Karolinką to całodniowa impreza, podczas której rozegrane zostaną I Mistrzostwa Opolszczyzny w Nordic Walking oraz nastąpi oficjalne otwarcie trasy Nordic Walking w Gogolinie.
Walentynkowy marsz Nordic Walking
  Wszyscy zakochani i kochający ruch na świeżym powietrzu mieli okazję uczcić walentynkowe święto marszem Nordic Walking w Suchym Borze.
XXI Bieg Niepodległości z Nordic Walking
  Już po raz drugi w historii na trasie warszawskiego Biegu Niepodległości pojawili się entuzjaści Nordic Walking.
Nordic Walking w Puszczy Dulowskiej
  „Nordic Walking w Puszczy” – to impreza rekreacyjno-integracyjna organizowana 26 września przez Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Młoszowa.
Aktywna Złotoryja
  Nowoczesne formy ruchu zyskują w Polsce coraz większą popularność. Są w naszym kraju regiony, w których szczególnie dba się o ich rozwój. Do takich regionów należy z pewnością Złotoryja.
I Otwarte Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
  Po raz pierwszy w Polsce miłośnicy Nordic Walking mieli okazję rywalizować w zawodach o randze mistrzowskiej. Pierwsze otwarte mistrzostwa Polski w Nordic Walking odbyły się 5 września w Zielonej Górze i wzięło w nich udział ponad 200 zawodników z całego kraju.
Powiatowe lato z Nordic Walking
  „Powiatowe Lato z Nordic Walking” – to cykl marszów zorganizowanych w każdej z gmin powiatu złotoryjskiego. Uczestniczy imprezy będą mieli do pokonania 10-kilometrową trasę.
Zlot miłośników Nordic Walking w Suchym Borze
  Już w najbliższy weekend odbędzie się zlot miłośników Nordic Walking w Suchym Borze nieopodal Opola.
10. Piknik Olimpijski
  Już po raz dziesiąty Polski Komitet Olimpijski zorganizował piknik, podczas którego oprócz dyscyplin olimpijskich prezentowane były również inne formy ruchu.
Finał czwartej edycji konkursu „Aktywna Gmina”
  Już po raz czwarty fundacja Aktywni uhonorowała gminy, które najlepiej dbają o zdrowie i kondycję fizyczną swoich mieszkańców. Rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu odbyło się 31 maja 2009 roku w Przemyślu.
XIX Bieg Konstytucji z Nordic Walking
  Po raz drugi w historii warszawskiego Biegu Konstytucji, na trasie pojawili się entuzjaści Nordic Walking.
Targi Fit-Expo 2009
  Czwarta edycja targów Fit-Expo odbędzie się w Poznaniu, 8 - 10 maja 2009 roku.
Maraton Nordic Walking na raty
  „Maraton na Raty” – tak nazywa się marsz Nordic Walking, który organizuje łódzkie „Studio Krok za Krokiem” w trzy kolejne dni majowego weekendu.
Wiosenna przygoda w Puszczy Knyszyńskiej
  Stowarzyszenie Puszcza Knyszyńska zaprasza wszystkich amatorów ruchu na świeżym powietrzu na imprezę sportowo-rekreacyjną dla każdego.
Powitanie wiosny z Nordic Walking
  Pierwszy raz zajęcia cykliczne Studia KROK za KROKIEM nie odbyły się w Lesie Łagiewnickim, a na ulicy Piotrkowskiej.
Karnawałowy, nocny marsz Nordic Walking w Łodzi
  W sobotę 17.01.09r. w Łagiewnikach ,późnym wieczorem zebrała się grupa pasjonatów Nordic Walking ,aby wziąć udział w karnawałowym marszu "nocnym" Nordic Walking, organizowanym przez Studio "KROK za KROKIEM".
XX Bieg Niepodległości z Nordic Walking
  Na trasie jubileuszowego Biegu Niepodległości po raz pierwszy w historii imprezy pojawili się entuzjaści Nordic Walking. W marszu wzięło udział ponad sto osób.
Cross Beskidzki Węgierska Górka z Nordic Walking
  I Rajd Nordic Walking zostanie zorganizowany równolegle z „X. Jubileuszowym Crossem Beskidzkim Węgierska Górka – Przybędza”.
Jesienny Marsz Nordic Walking " BABIE LATO"
  Arboretum w Rogowie warto odwiedzić wiosną (kwitnące azalie i rododendrony) i jesienią (przepięknie wybarwione liście drzew, głównie klonów). Miejsce to, wpisane jest już na stałe w harmonogram imprez organizowanych przez Studio "Krok za Krokiem " w Łodzi.
Aktywny senior w Ogrodzie Saskim
  Już po raz czwarty z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych w warszawskim Ogrodzie Saskim odbył się piknik, podczas którego uczestnicy mogli przekonać się jak aktywnie spędzić czas bez względu na wiek.
Europejski Dzień bez Samochodu z Nordic Walking
  W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu odbyło się w Łodzi szereg imprez związanych z bezpieczeństwem na drogach, ochroną środowiska, zdrowym stylem życia.
9. Piknik Olimpijski
  Już po raz dziewiąty Polski Komitet Olimpijski organizował piknik, podczas którego oprócz dyscyplin olimpijskich prezentowane były również inne formy ruchu. W 9. Pikniku Olimpijskim, który odbył się 13 września, znaczny udział miał fitness, bardzo już popularna forma aktywności ruchowej.
Krok po zdrowie w Grodzisku Mazowieckim
  Nordic Walking zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Entuzjastów tej formy aktywności ruchowej można już zobaczyć niemal wszędzie: w parkach, na ulicach, na plażach i w górach. Uprawiający Nordic Walking często podkreślają jego walory „towarzyskie”. Aby umożliwić spotkania entuzjastów tej nowej dyscypliny w szerszym gronie fundacja Aktywni organizuje cykliczne marsze na terenie województwa mazowieckiego. Cykl nazwano „Krok po zdrowie”, a jego hasło przewodnie brzmi „Nordic Walking dla każdego”.
Zdrowo i sportowo na Kępie Potockiej
  „Zdrowo i Sportowo na Kępie Potockiej” to piknik rodzinny zorganizowany przez stołeczny ratusz i dzielnicę Żoliborz, 22 czerwca.
Hiszpanie poznali Nordic Walking w Łodzi
  Uczniowie średniej szkoły z hiszpańskiego miasteczka Tremp, leżącego u podnóża Pirenejów, nie spodziewali się, że właśnie w Polsce spotkają się z formą aktywności ruchowej rodem z krajów skandynawskich. Tymczasem podczas pobytu w Łodzi czekała ich atrakcja w postaci marszu Nordic Walking zorganizowanego przez „Studio Krok za Krokiem”, zajmujące się popularyzacją tej dyscypliny. Zajęcia odbyły się w Lesie Łagiewnickim, 12 czerwca. Uczestnicy mieli do pokonania ok. ośmiu kilometrów.
Tydzień zdrowia z Nordic Walking
  Wiele firm organizuje swoim pracownikom spotkania, wyjazdy i imprezy, w tym również sportowo-rekreacyjne. Gliwicki oddział PPG Industries Poland postanowił zorganizować zajęcia z Nordic Walking, w ramach Tygodnia Zdrowia odbywającego się w tej firmie co roku.
Dzień Zdrowia, Mody i Urody
  Programy rekreacyjno-artystyczne, prezentacja stoisk o charakterze prozdrowotnym, porady stylizacji i wizażu przeznaczone szczególnie dla kobiet dojrzałych – to wszystko czekało uczestników „Dnia Zdrowia, Mody i Urody”, który odbył się 8 czerwca w warszawskim Parku Żeromskiego. Entuzjaści Nordic Walking wzięli udział w marszu „Krok po zdrowie”, zorganizowanym przez fundację Aktywni.
Majówka z Nordic Walking
  „Maraton na Raty” oraz wycieczkę z kijkami do Arboretum w Rogowie – zaproponowało amatorom Nordic Walking łódzkie „Studio Krok za Krokiem”, podczas majowych, „długich” weekendów.
Warszawa Dzieciom
  Dzień dziecka to wspaniała okazja dla propagowania zdrowego trybu życia. Taką szansę dał nam festyn „Warszawa Dzieciom”, impreza na Polu Mokotowskim w Warszawie zorganizowana przez władze miasta.
Finał konkursu „My na WF ćwiczymy inaczej”
  Gimnazjum nr 1 im. Janusza Korczaka w Lędzinach zwyciężyło w pierwszej edycji konkursu „My na WF ćwiczymy inaczej” zorganizowanego przez fundację Aktywni w ramach programu „Aktywna Szkoła”.
Festyn z okazji Dnia Dziecka
  Uczestnicy „Festyn z okazji Dnia Dziecka” zorganizowanego 31 maja 2008 roku, w Parku Kępa Potocka przez Urząd Dzielnicy Żoliborz, mieli okazję poznać nowoczesne forma aktywności ruchowej: Nordic Walking i Gymstick.
Nordic Walking i Gymstick na targach Fit-Expo 2008
  Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich - Fit-Expo 2008 wszyscy odwiedzający stoisko fundacji Aktywni mieli okazję poznać najnowsze trendy w dziedzinie fitness, sprzętu do rekreacji ruchowej oraz uzyskać szczegółowe informacje o kursach, szkoleniach i zajęciach.
Dzień Otwarty Instytutu Żywności i Żywienia
  „Aktywność fizyczna, żywienie a zdrowie” – pod takim hasłem Instytut Żywności i Żywienia zorganizował 10 maja Dzień Otwarty, podczas którego zaprezentowano m. in. nowoczesne formy aktywności ruchowej: Nordic Walking i Gymstick.
XVIII Bieg Konstytucji 3 Maja
  Niemal 400 osób wzięło udział w warszawskim Biegu Konstytucji. Wśród uczestników znalazło się kilkadziesiąt osób, które pokonało trasę maszerując Nordic Walking.
Fitness w wielkim mieście
  Wiosenny bankiet fitness promujący najnowszą książkę Izy Czajki „Fitness w wielkim mieście” obfitował w liczne atrakcje, które przyciągnęły do Klubu Gymnasion w Centrum Olimpijskim szerokie grono entuzjastów aktywności, czytelników i fanów autorki.
Bądź fit, to takie proste...
  Na rynku wydawniczym ukazała się nowa pozycja dla miłośniczek aktywnego stylu życia. „Fitness w wielkim mieście” Izy Czajki to nowoczesny przewodnik po świecie fitnessu, skierowany do kobiet, które chcą zyskać świetną formę, wygląd i samopoczucie, ale bez zmuszania się do morderczego wysiłku.
Nordic Walking w Puszczy Knyszyńskiej
  Marsz Nordic Walking był jedną z największych atrakcji rozpoczęcia sezonu turystycznego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Puszcza Knyszyńska. Głównym celem imprezy było propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku oraz prezentacja i popularyzacja Nordic Walking.
Nowoczesnym spacerkiem po zdrowie w Grodzisku Mazowieckim
  Nordic Walking staje się coraz bardziej popularny również wśród osób dojrzałych i seniorów. Można się było o tym przekonać 6 kwietnia 2006 roku podczas pikniku „Nowoczesnym spacerkiem po zdrowie”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Europa i My, Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Urząd Miasta i Gminy Grodzisk Mazowiecki.
Gymstick-owa szkoła
  „Cała szkoła żyje gymstickiem” – pod takim hasłem zorganizowano piknik w Gimnazjum nr 1 im. Janusza Korczaka w Lędzinach. Uczniowie i nauczyciele udowodnili podczas imprezy, że hasło to jest jak najbardziej prawdziwe.
Targi Fitness Zdrowie i Uroda KeepFIT 2008
  Targi Fitness Zdrowie i Uroda KeepFIT 2008, które odbyły się 14-16 lutego w Sosnowcu, to impreza promująca zdrowy stylu życia dla każdego. Impreza o charakterze konsumenckim, została zorganizowana w formie festiwalu dla wszystkich, którzy pragnęli zadbać o swoje zdrowie i ciało, poszukujących metody, która pozwoli w skuteczny sposób ukształtować idealną figurę, kontrolować wagę, dbać o zdrowie i urodę, a przede wszystkim znaleźć miejsce i obiekt, w którym będzie można aktywnie spędzać wolny czas.
Szwajcaria na Stegnach
  Jak się gra na rogu alpejskim? Czy trudno jest pchać po lodzie kamienie do curlingu? O co chodzi w marszu z kijkami? Co to jest raclette? A rakieta śnieżna? Skąd się wzięły bernardyny i inne psy szwajcarskich ras? Na te oraz wiele innych pytań dotyczących Szwajcarii można było uzyskać odpowiedzi 25 listopada na warszawskich Stegnach.
Trzecia edycja konkursu „Aktywna Gmina”
  Już po raz trzeci fundacja Aktywni uhonorowała gminy, które najlepiej dbają o zdrowie i kondycję fizyczną swoich mieszkańców. Rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu „Aktywna Gmina” nastąpiło 5 października podczas „Mistrzostw Regionu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce” oraz mityngu „Szukamy Talentów w LA”, rozgrywanych w Kozienicach. Pierwsze miejsce zajął Przemyśl, drugą Skarżysko-Kamienna, a trzecią Krosno.
XV Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego Rehabilitacja
  Łódzkie targi Rehabilitacja to największy w Polsce przegląd produktów i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o osobach niepełnosprawnych oraz wymagających opieki. To tam prezentowane są najnowocześniejsze osiągnięcia z dziedziny profilaktyki, diagnozowania, leczenia i rehabilitacji, a także sprzętu wspomagającego niepełnosprawnych w codziennym życiu.
Aktywny senior
  Jak można aktywnie spędzić czas, bez względu na wysokość zniżki przyznanej przez pewien sklep z okularami, przekonali się uczestnicy pikniku zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, 30 września 2007 roku.
Krok do zdrowia z Nordic Walking
  Kilkaset osób wyruszyło w minioną sobotę na trasę wielkiego marszu Nordic Walking, w dziesięciu miastach Polski. Było to największe przedsięwzięcie tego typu w historii tej dyscypliny w naszym kraju.
„Chodzę, biegam, więc jestem”
  Piknikiem Zdrowia w warszawskim Parku Łazienkowskim rozpoczął się Programu Prewencji Pierwotnej Nowotworów, którego głównym zadaniem jest upowszechnienie Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.
8. Piknik Olimpijski
  Działalność Polskiego Komitetu Olimpijskiego kojarzy się głównie z przygotowaniami reprezentacji do Igrzysk, medalami oraz ogólnie ze sportem wyczynowym. Równie ważne są jednak przedsięwzięcia promujące nie tylko sport wyczynowy, ale również masowy i szeroko pojętą aktywność ruchową, w tym fitness.
Pokochaj swoje serce
  „Flora - Pokochaj Swoje Serce” to cykl imprez plenerowych, które odbywają się w dziesięciu miastach Polski. Podczas imprez można bezpłatnie wykonać: badania EKG, pomiar cholesterolu, ciśnienia tętniczego i BMI.
Druga edycja konkursu "Aktywna Gmina"
  Znamy już laureatów drugiej edycji konkursu na „Aktywną Gminę”, zorganizowanego przez fundację Aktywni. Pierwsze miejsce zajęły Kozienice, drugą nagrodę zdobył Przemyśl, a dwie, równorzędne trzecie nagrody: Kraków i Nysa.
Dni Zdrowia i Urody – Finał Triathlonu 2007
  Jak zadbać o zdrowie, urodę i kondycję fizyczną mogli dowiedzieć się uczestnicy pikniku Dni Zdrowia i Urody i Finału Triathlonu 2007, który odbył się 26 maja na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Imprezie towarzyszyła prezentacja najnowszych trendów w dziedzinie aktywności ruchowej. Instruktorzy fundacji Aktywni prowadzili pokazy Nordic Walking i Gymstick oraz udzielali pierwszych lekcji wszystkim chętnym. Każdy z uczestników imprezy mógł zapoznać się również z najnowszym sprzętem sportowo-rekreacyjnym oraz metodami ich zastosowania w ćwiczeniach.
Gymstick medycznym produktem roku
  Przybór gimnastyczno-rehabilitacyjny Gymstick został uznany za medyczny produkt roku 2007 podczas Śląskich Targów Medycznych 2007.
Gymstick ze złotym medalem MTP
  Nowoczesny przybór gimnastyczno-rehabilitacyjny Gymstick zdobył złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas targów FIT-EXPO Fitness, Body & Fashion, odbywających się w dniach 11-13 maja.
Gymstick na mistrzostwach Polski w Armwrestlingu
  Uczestnicy i widzowie mistrzostw Polski w siłowaniu na rękę mieli okazję zapoznać się z nowym przyborem do ćwiczeń siłowych – Gymstick.
Gymstick wyróżniony na targach REHMED-EXPO 2007
  Nowy przybór gimnastyczno-rehabilitacyjny Gymstick został wyróżniony podczas VII Targów Rehabilitacji, Sanatoriów i Uzdrowisk REHMED-EXPO, które odbyły się w dniach 29-31 marca 2007 roku w Kielcach.
„Grunt to zdrowie” z Nordic Walking
  „Grunt to zdrowie” to nowy magazyn stacji TVN Style poruszający najróżniejsze zagadnienia medyczne. Część premierowego odcinka, zatytułowanego „Serce” autorzy programu poświęcili Nordic Walking, jednej z najlepszych metod profilaktyki chorób układu krążenia.
Nordic Walking w Espresso
  Rosnąca popularność Nordic Walking w Polsce spowodowała zwiększone zainteresowanie mediów tą formą aktywności ruchowej. Ten nowoczesny sprzęt rekreacyjny pojawił się w jednym z odcinków Espresso – magazynu TVP 3 dla nowoczesnych kobiet.
Niezwykły rekord
  134,6 kilometrów - tyle wynosi rekord Polski w 12-godzinnym biegu po bieżni mechanicznej. Tego niezwykłego wyczynu dokonał w minioną sobotę Marek Szuster podczas finału konkursu na „Aktywną Gminę”.
Konkurs na „Aktywną Gminę” rozstrzygnięty
  Znamy już laureatów pierwszej edycji konkursu na „Aktywną Gminę”, zorganizowanego przez fundację Aktywni. Pierwsze miejsce zajął podwarszawski Raszyn, drugą nagrodę zdobył Sopot, a trzecią Sterdyń.
Żyj Zdrowo z Życiem Warszawy
  Zajęcia fitness, Nordic Walking i Gymstick oraz spotkania z gwiazdami sportu i koncerty czekały na uczestników pikniku „Żyj Zdrowo z Życiem Warszawy”, który odbył się 15 września na warszawskim Polu Mokotowskim. Sprawnością fizyczną popisywali się byli i obecni mistrzowie sportu oraz... politycy.
Nordic Walking z nowym rekordem
  Osiemdziesiąt jeden kilometrów – dokładnie tyle wynosi rekord świata w 12-godzinnym marszu Nordic Walking po plaży. Ustanowił go Marek Szuster, który 22 lipca pokazał w Sopocie jak przekracza się granicę ludzkich możliwości.
Nadmorski Gymstick
  Gymstick jest przyborem gimnastycznym mało jeszcze znanym w naszym kraju. Przekonaliśmy się o tym podczas pokazów i szkoleń prowadzonych w ostatnim czasie dla mieszkańców i turystów odwiedzających polskie wybrzeże. Przez kilka tygodni zespół cheerleaders prowadzony przez Joannę Solan pokazywał w kilku nadmorskich miejscowościach jak można wykorzystać Gymstick w praktyce.
Festiwal Nordic Walking i Fitness
  Zdrowy styl życia można propagować niemal wszędzie. Jedną z najlepszych okazji do takich akcji są jednak imprezy, na których pojawiają się ludzie zainteresowani tematem. Taką imprezą były z pewnością Międzynarodowe Targi Sport-Rekreacja, które odbyły się w dniach 2-6 marca 2006 roku, w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.
 
 
Odwiedziło nas już :
  2845216 osób
+
KOMUNIKATY
Fundacja Aktywni Placówką Oświatową
Czytaj więcej...
+
ZAJĘCIA I SZKOLENIA
¤ Zajęcia nordic walking
¤ Zajęcia gymstick
¤ Szkolenia nordic walking
¤ Szkolenia gymstick
¤Warsztaty
+
AKTUALNOŚCI
 
+
NASI PARTNERZY
 
Tani wynajem aut Warszawa