q
q
q
 
fs
 
fq
 
q
q
q
t
t
logo
t www.aktywni.info
q
q
q
q
Sklep Aktivpro - Nordic Walking, Gymstick, Sprzęt fitness
fota
t
+ AKTYWNI W FUNDACJI
Fundacja Aktywni pragnie podziękować wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w naszą działalność. Okazuje się, że popieranie zdrowego stylu życia "leży na sercu" wielu ludziom, chętnie włączającym się w upowszechnianie różnych form aktywności ruchowej. Szczególnie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali na rzecz fundacji część swojego podatku dochodowego. Fundacja Aktywni jest organizacją pożytku publicznego i środki przekazane na jej rzecz można odliczyć do wysokości 1% całkowitego podatku zapłaconego w danym roku.
+ REGULAMINY
T KONFERENCJE I SEMINARIA
IV Ogólnopolskie Forum Nordic Walking
  "Aktywnie po zdrowie" - pod takim hasłem odbyło się IV Ogólnopolskie Forum Nordic Walking zorganizowane przez łódzkie Studio Krok za Krokiem.
III Ogólnopolskie Forum Nordic Walking
  "Ruch lekarstwem XXI wieku - Nordic Walking" - pod takim hasłem odbyło się III Ogólnopolskie Forum Nordic Walking zorganizowane przez łódzkie Studio Krok za Krokiem.
Powitanie wiosny z Nordic Walking
  Już po raz trzeci łódzkie Studia KROK za KROKIEM zorganizowało powitanie wiosny z Nordic Walking. Trasa marszu pod hasłem "Gramy w zielone" liczyła 8 km.
Spring Fitness Festival
  Największe fitnessowe wydarzenie tego roku w Łodzi odbędzie się 7 marca w Stacji Nowa Gdynia. W przededniu wiosny międzynarodowa szkoła fitness IFAA zaprasza razem ze Stacją Nowa Gdynia na spotkanie nowych fitnessowych trendów w wykonaniu najlepszych prezenterów i instruktorów.
Konwencja BEST OF IFAA
  Międzynarodowa Akademia Fitnessu & Aerobiku zorganizowała 23 stycznia konwencję BEST OF IFAA w Szczecinie.
Ogólnopolskie Forum Nordic Walking
  "Nordic Walking w profilaktyce i promocji zdrowia" - pod takim hasłem odbyło się Ogólnopolskie Forum Nordic Walking zorganizowane przez łódzkie Studio Krok za Krokiem.
XI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego
  Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego wraz z Oddziałem Mazowieckim PTG organizują w dniach 10 – 12 grudnia 2009 r. w Warszawie XI Zjazd Naukowy PTG pod hasłem: "Pomyślna i niepomyślna starość. Wyzwania dla ochrony zdrowia, polityki społecznej i edukacji."
Warsztaty Nordic Walking
  Fundacja Aktywni organizuje warsztaty Nordic Walking. Podczas dwugodzinnych warsztatów uczestnicy poznają techniki marszu Nordic Walking oraz sposoby prowadzenia zajęć grupowych. Warsztaty prowadzą międzynarodowi instruktorzy Gymstick Nordic Walking.
Warsztaty Gymstick i Nordic Walking na targach Fit-Expo
  Warsztaty Gymstick i Nordic Walking na targach Fit-Expo
III Międzynarodowa Konferencja Fitness & Sport Marketing
  8 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas targów Fit-Expo Fitness & Sport Park odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja Fitness & Sport Marketing.
Nordic Walking w Radiu Dla Ciebie
  Gościem na antenie Radia Dla Ciebie była Anna Majerkiewicz-Lenart, prezes fundacji Aktywni.
Międzynarodowa Konwencja Gymstick
  Fundacja Aktywni wspólnie z International Gymstick World Team oraz Gymstick Polska zapraszają na drugą Międzynarodową Konwencję Gymstick oraz Rimini Wellness Festival, które odbędą się w dniach 12-17 maja 2009 we włoskich miejscowościach Santa Sofia i Rimini. Będzie to jedno z największych wydarzeń w świecie fitness.
I Łódzkie Forum Nordic Walking
  Ponad 70 osób wzięło udział w I Łódzkim Forum Nordic Walking, zorganizowanym 2 grudnia przez „Studio Krok za Krokiem”.
Stan przestrzegania praw osób starszych w Polsce
  W Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich miała miejsce 1 października konferencja prasowa i debata pt. „Stan przestrzegania praw osób starszych w Polsce. Analiza i rekomendacje działań”.
Konwencja Fitness One Way Sport
  Niemal sto osób wzięło udział w Konwencji Fitness One Way Sport, zorganizowanej przez fundację Aktywni i Gymstick Polska 18 maja 2008 roku.
Nowoczesnym spacerkiem po zdrowie
  "Nowoczesnym spacerkiem po zdrowie – możliwości i zalety uprawiania Nordic Walking" pod takim tytułem w dniu 8 marca br. (sobota) w Auli Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 przy ul. Kilińskiego 8c w Grodzisku Mazowieckim odbyła się konferencja będąca elementem projektu realizowanego przez grodziski Uniwersytet Trzeciego Wieku.
Warsztaty Nordic Walking na targach KeepFIT 2008
  Zwiedzający targi KeepFIT 2008 mieli okazję uczestniczyć w warsztatach Nordic Walking zorganizowanych przez fundację Aktywni i Gymstick Polska. Podczas warsztatów można było poznać zastosowanie Nordic Walking w rekreacji, rehabilitacji i sporcie. Dowiedzieć się jak dobrać kije, jak przeprowadzić rozgrzewkę z zastosowaniem kijów Nordic Walking oraz poznać techniki kroku podstawowego i sportowego.
Samorządy dla zdrowia
  „Edukacja w profilaktyce zdrowotnej we współpracy z samorządem terytorialnym” – to temat konferencji zorganizowanej 20 listopada przez Mazowieckie Centrum Zdrowia Publicznego.
Konferencja Złotego Wieku
  „Starzenie się populacji - wyzwaniem dla społeczeństwa obywatelskiego” – to temat konferencji zorganizowanej przez Komisję Zdrowia Senatu 18 września 2007 roku.
Konwencja Fitness – Gymstick Nordic Walking
  Ponad sto osób wzięło udział w Konwencji Fitness – Gymstick Nordic Walking, zorganizowanej przez fundację Aktywni 1 września 2007 roku.
Lubelska Gala Fitness
  Pokazy i lekcje fitness w wykonaniu profesjonalnych prezenterów z Polski i zagranicy czekały 25 listopada 2006 roku na uczestników Lubelskiej Gali Fitness - „Best Elite Master Class Show 2006”, zorganizowanej przez Elite Poland Fitness School.
Europejska Konwencja Fitness
  Czołowi instruktorzy fitness spotkali się w dniach 29.09-1.10.2006 podczas Europejskiej Konwencji Fitness - Euro Fitness Star Convention & Education.
I Konwencja Nordic Walking Polska
  Zainteresowanie Nordic Walking w naszym kraju stale rośnie. Popularność zajęć, prowadzonych przez instruktorów w różnych miejscach Polski, przerasta najśmielsze oczekiwania organizatorów. Niestety zajęć i informacji o tej nowej formie aktywności ruchowej jest wciąż zbyt mało. Dlatego Komisja Nordic Walking Polska, powołana przez fundację Aktywni, postanowiła zorganizować konwencję, której celem było zjednoczenie ruchu NW i ułatwienie wszystkim zainteresowanym działania.
 
 
Odwiedziło nas już :
  3415722 osób
+
KOMUNIKATY
Fundacja Aktywni Placówką Oświatową
Czytaj więcej...
+
ZAJĘCIA I SZKOLENIA
¤ Zajęcia nordic walking
¤ Zajęcia gymstick
¤ Szkolenia nordic walking
¤ Szkolenia gymstick
¤Warsztaty
+
AKTUALNOŚCI
 
+
NASI PARTNERZY
 
Tani wynajem aut Warszawa