q
q
q
 
fs
 
fq
 
q
q
q
t
t
logo
t www.aktywni.info
q
q
q
q
Sklep Aktivpro - Nordic Walking, Gymstick, Sprzęt fitness
fota
t
+ AKTYWNI W FUNDACJI
Fundacja Aktywni pragnie podziękować wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w naszą działalność. Okazuje się, że popieranie zdrowego stylu życia "leży na sercu" wielu ludziom, chętnie włączającym się w upowszechnianie różnych form aktywności ruchowej. Szczególnie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali na rzecz fundacji część swojego podatku dochodowego. Fundacja Aktywni jest organizacją pożytku publicznego i środki przekazane na jej rzecz można odliczyć do wysokości 1% całkowitego podatku zapłaconego w danym roku.
+ REGULAMINY
T Kim jesteśmy
Fundacja Aktywni powstała w 1993 r. aby wypełnić lukę, jaka powstała w nowej rzeczywistości w takich dziedzinach jak: opieka nad artystami, sportowcami, działania na rzecz osób niepełnosprawnych, chorych oraz zagrożonych ubóstwem i patologiami społecznymi, ochrona i promocja zdrowia, promocja aktywności sportowej i ruchowej oraz działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych. W grudniu 2005 roku Fundacja Aktywni uzyskała status organizacji pożytku publicznego.   więcej>>>
T RADY I KOMISJE
Rada Programowa Fundacji Aktywni
Komisja Nordic Walking Polska
Komisja Gymstick Polska
T Komisja Nordic Walking Polska Karta zgłoszenia
Aleksander Wilanowski Aleksander Wilanowski
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, kierunek: fizjoterapia. Instruktor kilku specjalności rehabilitacyjnych.
Alina Matuszkowiak Alina Matuszkowiak
Alina Matuszkowiak jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, dyplomowanym nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem oraz instruktorem Nordic Walking.
Anna Majerkiewicz Anna Majerkiewicz
Anna Majerkiewicz urodziła się w Warszawie. Przez wiele lat związana z klubem studenckim Hybrydy, współpracowała w dziale reklamy z osobami, które do dziś stanowią trzon polskiej kultury, filmu, muzyki.
Renata Paschlod Renata Paschlod
Fozjoterapeuta oraz instruktor rekreacji o specjalności gimnastyka. W 1991 roku otworzyła gabinet rehabilitacji „Szkoła Pleców”. Prowadzi w nim zajęcia z zakresu gimnastyki korekcyjno-wyrównawczej i zabiegi przeciwbólowe.
Tomasz Winiarek Tomasz Winiarek
Od 30 lat mieszkaniec i propagator piękna Mazur. Ukończył szkołę hotelarską w Warszawie a następnie w Pacific Grove High School w Kalifornii (USA) kurs zarządzania hotelami i motelami.
Zuzanna Grzeszata Zuzanna Grzeszata
Zuzanna Grzeszata jest absolwentką Collegium Nauczycielskiego w Raciborzu o specjalności wychowanie fizyczne i zdrowotne. Ukończyła również zarządzanie i marketing.
 
powrót na strone główną
Odwiedziło nas już :
  2865210 osób
+
KOMUNIKATY
Fundacja Aktywni Placówką Oświatową
Czytaj więcej...
+
ZAJĘCIA I SZKOLENIA
¤ Zajęcia nordic walking
¤ Zajęcia gymstick
¤ Szkolenia nordic walking
¤ Szkolenia gymstick
¤Warsztaty
+
AKTUALNOŚCI
 
+
NASI PARTNERZY
 
Tani wynajem aut Warszawa