q
q
q
 
fs
 
fq
 
q
q
q
t
t
logo
t www.aktywni.info
q
q
q
q
Sklep Aktivpro - Nordic Walking, Gymstick, Sprzęt fitness
fota
t
+ AKTYWNI W FUNDACJI
Fundacja Aktywni pragnie podziękować wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w naszą działalność. Okazuje się, że popieranie zdrowego stylu życia "leży na sercu" wielu ludziom, chętnie włączającym się w upowszechnianie różnych form aktywności ruchowej. Szczególnie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali na rzecz fundacji część swojego podatku dochodowego. Fundacja Aktywni jest organizacją pożytku publicznego i środki przekazane na jej rzecz można odliczyć do wysokości 1% całkowitego podatku zapłaconego w danym roku.
+ REGULAMINY
T Kim jesteśmy
Fundacja Aktywni powstała w 1993 r. aby wypełnić lukę, jaka powstała w nowej rzeczywistości w takich dziedzinach jak: opieka nad artystami, sportowcami, działania na rzecz osób niepełnosprawnych, chorych oraz zagrożonych ubóstwem i patologiami społecznymi, ochrona i promocja zdrowia, promocja aktywności sportowej i ruchowej oraz działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych. W grudniu 2005 roku Fundacja Aktywni uzyskała status organizacji pożytku publicznego.   więcej>>>
T RADY I KOMISJE
Rada Programowa Fundacji Aktywni
Komisja Nordic Walking Polska
Komisja Gymstick Polska
T Rada Programowa Fundacji Aktywni
Agnieszka Kropidłowska Agnieszka Kropidłowska
Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, oraz Studium Służb Społecznych w Warszawie. Obecnie kończy drugi kierunek studiów-Politykę Społeczną i Zarządzanie.
Anna Nalberczak Anna Nalberczak
Radna i wiceprzewodnicząca Rady Dzielnicy na Żoliborzu w Warszawie. Współtwórca Forum 50+ Seniorzy XXI Wieku, stanowiącego platformę współpracy 24 organizacji pozarządowych, których misją jest poprawa jakości życia ludzi starszych w Polsce.
Elżbieta Furman Elżbieta Furman
Absolwentka medycznego studium fizjoterapii w Konstancinie oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale rehabilitacji ruchowej.
Ewa Molska Ewa Molska
Sport i turystyka zawsze zajmowały w jej życiu wysoką pozycję. Kocha narciarstwo zjazdowe, biegowe, rowery i pływanie. Zima 2007 roku nie pozwoliła na używanie biegówek i zupełnie przypadkowo odkryła i rozkochała się w Nordic Walking dlatego dziś jest z n
Grażyna Kołomyjska Grażyna Kołomyjska
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wieloletni nauczyciel akademicki krakowskiego AWF – pracę doktorską obroniła w 1983 roku. Obecni pracownik Zakład Odnowy Biologicznej tej uczelni.
Janina Przybylska Janina Przybylska
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, od pięćdziesięciu lat związana z Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej.
Krzysztof Kuszewski Krzysztof Kuszewski
Doktor nauk medycznych, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, epidemiolog, specjalista organizacji ochrony zdrowia i zdrowia publicznego, stypendysta rządu francuskiego i Bosch Stiftung w Niemczech.
Lucyna Kornaszewska Lucyna Kornaszewska
Lucyna Kornaszewska jest współtwórcą i członkiem Towarzystwa do Walki z Kalectwem. To właśnie dzięki niej w Polsce zainteresowano się sportem dla niepełnosprawnych. Uwieńczone zostało to startem w I Igrzyskach Paraolimpijskich w Anglii. Obecnie nasi parao
Łukasz Nowosielski Łukasz Nowosielski
Łukasz Nowosielski to jeden z najzdolniejszych biegaczy długodystansowych młodego pokolenia. Karierę rozpoczynał od startów na dystansach: 1000 m, 3000 m, 5000 m w barwach Otwockiego Klubu Sportowego. Potem jednak zafascynowały go wyścigi rowerowe i częśc
Marek Szuster - Schuster Marek Szuster - Schuster
Marek Szuster - Schuster jest specjalistą od nietypowych rekordów. Ma na swoim koncie takie osiągnięcia jak: rekord świata w 24-godzinnym biegu po schodach (144 tys. stopni) czy rekord świata w jeździe na rowerze stacjonarnym (1.036 km w ciągu 22 godzin i
Mariola Będkowska Mariola Będkowska
Mariola Będkowska ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim; była uczestnikiem programu TEMPUS I w latach 1992-1993.
Paweł Goryński Paweł Goryński
Kierownik Zakładu Statystyki Medycznej Państwowego Zakładu Higieny oraz wiceprezes PZH.
Tomasz Winiarek Tomasz Winiarek
Od 30 lat mieszkaniec i propagator piękna Mazur. Ukończył szkołę hotelarską w Warszawie a następnie w Pacific Grove High School w Kalifornii (USA) kurs zarządzania hotelami i motelami.
Wojciech Zemła Wojciech Zemła
Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, ekonomista o specjalności organizacja i zarządzanie. Od 1992 roku Sekretarz Miasta Sopotu.
 
powrót na strone główną
Odwiedziło nas już :
  3415838 osób
+
KOMUNIKATY
Fundacja Aktywni Placówką Oświatową
Czytaj więcej...
+
ZAJĘCIA I SZKOLENIA
¤ Zajęcia nordic walking
¤ Zajęcia gymstick
¤ Szkolenia nordic walking
¤ Szkolenia gymstick
¤Warsztaty
+
AKTUALNOŚCI
 
+
NASI PARTNERZY
 
Tani wynajem aut Warszawa